قمری: 7 ذی الحجه 1439 15:35 - شنبه - 27 مرداد 1397
تالار گفتگوي كرسي آزادانديشي

تالار گفتگوي نظرات و پيشنهادات پيرامون كرسي آزادانديشي

انجمن اينترنتي و تالار گفتگوي پژوهشکده مجازی تربیت اسلامی بنیان در واقع سامانه ي انتشار نظرات و ديدگاه هاي و سوالات مخاطبان و كاربران محترم سايت و يكي از امكانات جديد سايت درباره ي هر سرفصل موضوعي است .

امروزه کاربر و مخاطب مي تواند در نقشي فعال در فرآيند توليد محتوا موثر باشد و با انتشار ديدگاه خود، مطالب سايت را تكميل كند يا توسعه دهد. از منظر علم ارتباطات در رسانه های سایبر و فضای اینترنت، مزیتی در مقايسه با دیگر رسانه هاي مكتوب وجود دارد و آن هم دو طرفه بودن ارتباط است، یعنی در حالی که رسانه به انتشار مطلب می پردازد به مخاطب خود نیز اجازه ي ابراز نظر و بازخور می دهد. توانایی اي که رسانه های مکتوب به صورت مستقیم از آن بی بهره اند.

در همين راستا پژوهشکده مجازی تربیت اسلامی بنیان با هدف فراهم آوردن فضاي تعاملي بين مخاطبان خود ، همراه ايجاد فرصت شنيده شدن عقايد و نظرات مخاطبان و نيز مورد بحث عمومي قرار گرفتن موضوعات و سوژه هاي موضوعي كلان جامعه، اقدام به راه اندازي بخش انتشار نظرات و ديدگاه هاي مخاطبان در قالب تالار گفتگو كرده است.

پژوهشکده بنیان در حالي اين بخش را فعال كرده كه اصرار دارد خط مشي خويش را كه شامل همه ي اصول و ارزش هاي اعتقادي و حرفه يي حاكم بر حوزه تربيت اسلامي در فضاي مجازي است، در انتشار نظرات مخاطبان نيز رعايت كند.

در زمينه ي انتشار نظرات مخاطبان رعايت چند مورد ضروري است:

ــ نظرات خود را به خط فارسی تایپ کنید.

ــ پژوهشکده بنیان از هرگونه انتقاد و پيشنهاد استقبال می كند، ولی از انتشار الفاظ توهین آمیز یا بی احترامی به اشخاص، قومیت ها، عقاید دیگران، موارد مغاير با آموزه هاي دين مبين اسلام و مطالب كذب معذور است.

ــ پژوهشکده بنیان مجاز به ويرايش ادبي نظرات مخاطبان است.

ــ نظرات فقط پس از تایید مدير بخش مربوط در سايت پژوهشکده بنیان منتشر مي شود.

ــ لطفا سوالات ، نظرات و دیدگاه های خود را در مورد مطالب و موضوعات مطرح شده در تالار گفتگوي سایت از طریق فرم انتهای صفحه ارسال فرمایید.


تاریخ آخرین بروز رسانی : شنبه - 4 آذر 1391 ..::.. تعداد بازدید این صفحه : 726
بازدیدامروز : 63
بازدید دیروز : 239
بازدید کل : 127610